Pravidla soutěže

Soutěž

Sponzor: Věda má budoucnost
Termín soutěže: 07.05. - 04.06.2014 Přihlašování akcí: 07. - 22.05.2014
biologieekologiefyzikaglobální projektchemielokální projekt

Zveme vás do hodnocení soutěže pro studenty „Jak zlepšit prestiž vědy v České a Slovenské republice“, kterou vyhlašuje firma Bayer ve spolupráci s o.s. AISIS v rámci projektu Věda má budoucnost.

Projekty mohou do soutěže přihlašovat studenti zapojených škol. Hlasovat může kdokoliv. Jestliže pro svůj projekt získáte dost fanoušků, kteří kliknou na tlačítko „To má budoucnost“, a budete úspěšnější než ostatní soutěžící, vyhráváte finanční odměnu.
Projekt s nejvíce hlasy v každé zemi získá odměnu ve výši 5000 Kč / 200 EUR. (Česko i Slovensko se hodnotí samostatně.)

Přihlášený uživatel má 1 hlas. Každý fanoušek FB profilu Věda má budoucnost / Veda má budúcnosť dostává jako bonus jeden hlas navíc.

Hlasovat můžete do 4. června.

Počet hlasů bude součástí i celkového hodnocení odbornou porotou (75% - zástupci firmy Bayer, o.s. Aisis a akademie věd, 25% - hlasy veřejnosti prostřednictvím tohoto hlasování).

3 nejlepší projekty v celkovém hodnocení získají ocenění, diplom a finanční odměnu, která bude převedena na účet školy, pod kterou navrhovaný studentský projekt spadá. Celkem bude na 3 nejlepší projekty v každé zemi rozděleno 35.000 Kč v ČR a 1.000 EUR v SK.

zobrazit celý popis
otevřít mapu

Vyberte si, co má budoucnost

Přidat akci

Nemáte-li vlastní účet, zaregistrujte se níže, prosím.

Nová registrace


captcha


Přihlásit se